NT Brokerio Paslaugos

Nemokama konsultacija

Norite įsigyti ar parduoti Nekilnojamąjį turtą, turite klausimų dėl rinkos kainos, dėl mokesčių ar kitais su nekilnojamu turtu susijusiais klausimais, kreipkitės.
nemokama NT konsultacija
nekilnojamo turto pardavimo valdymas

Būsto rinkos kainos nustatymas

Išsami NT rinkos kainos analizė, remiantis Registrų centro duomenimis, esama konkurencija, optimalios kainos nustatymas efektyviam pardavimui.

NT pardavimo valdymas

Poreikių bei lūkesčių išsiaiškinimas, NT kainos nustatymas, dokumentų tikrinimas ir jų trūkumų šalinimas, pardavimo proceso organizavimas, pasiruošimas sandoriui ir sėkmingo sandorio užtikrinimas.
nt pardavimo valdymas
nekilnojamo turto pateikimas rinkai

Objekto pateikimas

Būsto apžiūra, trūkumų įvertinimas ir ir jų panaikinimo poveikis NT kainai, rangovų trūkumams šalinti parinkimas/pasiūlymas, būsto paruošimas fotosesijai, fotosesija, skelbimo paruošimas.

Pirkėjų paieška, apžiūrų organizavimas, derybos

Pasyvi (skelbimai, skelbimų reklama) ir aktyvi (panašius objektus apžiūrėjusių, bet neįsigijusių pirkėjų pritraukimas, kaimynų informavimas apie parduodamą NT ir kt.) pirkėjų paieška. Apžiūrų organizavimo strategijos: Pavieniai pirkėjai, masinės apžiūros, Atvirų Durų Dienos ir pan. Būsto paruošimas apžiūroms. Derybų strategijos nustatymas, jų vykdymas su potencialiais pirkėjais.
Verslo vertinimas
nekilnojamo turto sandorio užbaigimas

Sandorio užbaigimas

Sutarčių ruošimas, dokumentų sutikrinimas, pagalba Pardavėjui ir Pirkėjui tvarkantis sandoriui reikalingus dokumentus, pagalba Pirkėjui užtikrinant kreditavimą ir pan. kad užtikrinti sėkmingą sandorį. Tolimesnės konsultacijos mokestiniais, teisiniais klausimais po būsto pardavimo.

Pagalba užsienyje gyvenantiems Pirkėjams ir Pardavėjams

Pirkėjų ir Pardavėjų interesų atstovavimas įgaliojimo pagrindu įsigyjant ar parduodant Nekilnojamąjį Turtą Lietuvoje.
pagalba gyvenantiems užsienyje
pagalba parduodant įkeistą NT

Pagalba parduodant ar įsigyjant areštuotą ar įkeistą NT

Konsultacijos, tarpininkavimas su NT areštavusiomis ar NT įkaitą turinčiomis įstaigomis, pagalba sprendžiant iškilusius klausimus ar problemas.

Pagalba imantiems paskolą būstui

Nemokama konsultacija įvertinant Jūsų finansines galimybes ir perkamo turto kainą.
pagalba imant būsto paskolą